niedziela, 23 marca 2014

a new beginning

No Cześć! 
Tak dawno tu nic nie pisałam, nawet nie wiecie jaką radość sprawia mi witanie się z Wami! Co się stało że nic nie dodawałam? Sama nie wiem, nie rozumiem dlaczego przestałam to robić mimo, że zawsze każda literka którą tu nabazgrałam wywoływała uśmiech na mojej twarzy :) Czy coś się zmieniło? Zmieniło się wiele. Po raz pierwszy w życiu wdycham powietrze i czuję, że istnieję. Z dnia na dzień próbuje gasić w sobie pesymizm, czasami większymi, czasami mniejszymi krokami. Zrozumiałam, że kiedy ma się przy sobie cennych ludzi można przetrwać wszystko, z wszystkiego się cieszyć, wszystko mieć.
Mam nadzieję że u Was w porządku, że Wasze oceny w szkole się poprawiają, że zaczynacie każdy dzień zdaniem "tyle dzisiaj mogę zrobić!". Gdybym mogła to porozmawiałabym z każdym z Was osobno :) 
Wakacje tuż za rogiem, tak bardzo się cieszę. 3 klasa gimnazjum to dla mnie duże wyzwanie, chciałabym skończyć tę szkołę z jakąś godnością, więc staram się wyciągnąć oceny na najlepsze. Chociaż wiem, że i tak nawaliłam w tym roku, jeśli chodzi o naukę. Chyba nigdy nie będzie to moim priorytetem. 
Wraz z nowym liceum, chce zacząć nowe życie. Nowe miasto, nowi znajomi, nowe wszystko. Nie chce żeby było tak jak teraz, bo teraz nie czuję się dobrze. Jeszcze tylko 3 miesiące i skończe to wszystko, odetnę się odtąd. Ahh, macie mnie za wariatkę? 8) 
Serdecznie zapraszam Was na nasz fanpejdż (dokładnie fanpage naszego kanału) - KLIK 
Oraz na mojego instagrama, gdzie staram się wrzucać jak najczęsciej nowe zdjęcia - KLIK
No i oczywiście do subskrybowania Nas na youtube - KLIK

Do zobaczenia, trzymajcie się! 

2 komentarze:

  1. Pesymizm? Bardzo dobrze, że strasz się to zmienić (; A co do "nowego początku" i odcięcia się od tego co jest w gimnazjum, mam identycznie odczucie, niestety ja teraz jestem w II klasie, więc czeka mnie jeszcze kolejny rok, ale już nie mogę się doczekać odmiany w moim życiu, może będzie to wszystko zagmatwane i na początku trudne.. ale czy to nie świetna perspektywa pomimo to? Jak dla mnie tak ;3
    http://kolooorowy.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń